Klapka: „Bochov show pošesté!!“ | CZKP
Český klub potkanů z.s.
Czech Fancy Rat Club

Klapka: „Bochov show pošesté!!“

Vážení účastníci bochovské krysopárty (krycí název 6. Výstava laboratorních potkanů v Bochově).

 

Dovolte nám poděkovat prostřednictvím imaginárního papíru a symetrických písmenek za příjemnou „výplň“ dne 18. května 2013 v Bochově, Vám i Vašim krysím bojovníkům.

 

Jsme velice rádi, že po vyhřebelcování motorových koní jste v závěsu vonného oparu přifrčeli i s nablýskanými krysími karavany na náš maratón. Pravda, některé hvězdy dělaly atmosféru napínavou a svou nepřítomností šponovaly naši zvědavost jak kšandy. Ale! Hvězdy krysobyznysu dorazily v plném nasazení, za které by se nemusela stydět ani brutální Nikita.

Ceny a dárečky nejen pro výherce

Ceny a dárečky nejen pro výherce

Již u rentgenové přejímky bylo více než jasné, že laťka letošní konkurence bude vytažena o další stupínek výše. Za načančané soutěžící, vytuněné ubikace a neprůstřelnou zásobu podporujících vitamínů bychom s přehledem mohli rozdávat certifikáty na profi kadeřníky, klecové architekty či pojízdné lékárny. K úplné dokonalosti snad už jen chybělo tasení fénových koltů, zednických lžic a plácaček s paralenem. Nadmíru bylo jasné, že tato výstava (a její účastníci), prošla skrytou generálkou Chucka Norisse. Strach z tlupy bacilů tak zůstal zapomenut někde v dáli…

 

Pořadatelé a jistě i partneři měli z Vaší návštěvy takovou radost, že už i při pozdravu bylo všem jasné, že se dveře kabrioletů budou zavírat opravdu špatně. Na druhou stranu, berme to pozitivně, zpáteční cesta bez střechy je zaručeným způsobem jak po příjezdu domů upoutat pozornost na svou osobu (a značkou auta to nebude).

 

Celkový program květnové výstavy v Bochově byl asi nejlepší, nejklidnější a nejvíce „hladký“ za celou jeho historii. Prvně se právě u nás na výstavě veřejnost setkala s předváděčkou nové aktivity. A to s potkaními agility. Nutno podotknout, že potkani už z toho zase tolik odvaření nebyli, ale vidina sežratelné věci na konci dráhy byla velkou motivací krysí půlky rozhýbat (u některých však ne dostatečnou – radši vsadili na zbytek dropsů v pytlíku, které byly beztak určitě pro ně. Do budoucna hrozí, že pro výherní místa budeme muset k balíčkům přidávat i šperháky (na případné vypáčení odpůrců z domácích klecí) a zažádat o výrobu drobných bičíků. Abychom do budoucna nějakou potkaní účast měli a neběhali po agility provazech a kladinách sami.

Potkaní agility

Potkaní agility

Myslím si, že tento Bochov byl pro návštěvníky a účastníky zajímavější o to, že jsme díky našim partnerům mohli zase trochu pozměnit zajeté koleje a nejen ti nejúspěšnější vystavovatelé si odnesli krásná ocenění, z výstavy si každý účastník i návštěvník přivezl pěkných pár tašek s reklamními prospekty a vzorečky nejen z řad krmných a odměn, ale nově i antiparazitik a tekutých obvazů, vouchery se zajímavou slevou na oblíbený výrobek k pohlcování pachů či časopisu k příjemnému zvířecímu počtení. Hned u vchodu si na „ochutnávce“ mohl každý potkanář nabrat pro své potkaní miláčky co hrdlo ráčilo granulí hulínských i granulí nového typu, či kvalitního sena.

 

Celý Bochov se zvládl i časově na jedničku s hvězdičkou, klidné vyhlášení výherců, poděkování a rozloučení završilo další krásnou výstavu.

Předávání cen

Předávání cen

Tímto bych velice ráda poděkovala nejen zúčastněným, návštěvníkům a pořadatelům, ale hlavně našim partnerům. Svými nápady, vstřícností a štědrými dary dělají naše výstavy pro Vás zajímavější, hezčí a atraktivnější. Pevně doufáme, že tato první výstava pod ČKP byla pro Vás příjemným vstupem do výstavní sezóny pod klubovými barvami a bude i nadále zajímavá jak pro zájemce o exteriérové a agility soutěže, tak pro výstavní partnery!

 

Několik fotografií z akce můžete najít v albu od ChS ILLEGAL Rats.

 

Děkuji všem!

 

 

Partneři výstavy:
Český klub potkanů z.s.

Czech Fancy Rat Club

czkp@email.cz

© 2013 - 2016

Všechna práva vyhrazena

webdesign: czgrafik.cz

programování webu: Lukáš Maleček (Dr.LuckyLuke)

Reklamní lišta poskytovatele prostoru: