Pro lepší imunitu a regeneraci, je tady IR | CZKP
Český klub potkanů z.s.
Czech Fancy Rat Club

Pro lepší imunitu a regeneraci, je tady IR

IR (dříve k dostání pod názvem Immunovet a Immuneregen) je na našem trhu dostupný již mnoho let, pro někoho ale může být vcelku novou záležitostí. Obecně vystupuje jako účinná veterinární podpora imunitního systému a za svou existenci si získal opravdu velmi mnoho kladných ohlasů a výsledků. Mnohdy je bezpečnějším a lepším řešením než okamžité nasazení léků, které zbytečně snižují obranyschopnost organismu. Skvěle působí i jako jistá prevence před plánovaným stresem (změna krmné dávky, prostředí, cesta a pobyt na výstavě, ztráta životního parťáka atd.), pomáhá lépe zvládat březím a kojícím samicím tělesnou i psychickou zátěž, v lehčích (a někdy i těžších) formách napomáhá s vypořádáním se s tíživým onemocněním a zlepšuje rekonvalescenci po operačních zákrocích. Příznivě působí proti tvorbě nádorových onemocnění a náchylnosti k vnitřním parazitům.

IR komplet

Z vlastní zkušenosti

Mezi chovateli je pro svou rychlou účinnost a spolehlivost aktivně vyhledáván. Sypký hnědý prášek bez problémů zamícháte např. do jogurtu a podáte potkanům, na chuť jogurtu nemá přípravek vliv a zvířata ho bez problémů zbaští. Z vlastní zkušenosti mohu tento přípravek vřele doporučit. Nejednou mi zachránil zvířata od totálního sesypání imunitního systému a podržel tak jejich vrtkavý stav zdraví. Některá chronicky postižená zvířata jsou od tíživějšího stavu ušetřena jen díky podpoře tímto přípravkem.

.

Naposledy jsem IR použila u březí samice, která měla po těle celkem čtyři abscesy. Před oddělením totiž stihla ještě jedno „vyřízení si“ osobních účtů s jinou samicí. Rány se i přes důkladné čištění a dezinfikování zapálily, kůže se podebrala drobnými abscesy. Po nasazení IR začalo být zvíře výrazně aktivnější, doposud hnisající rány po abscesech se začaly konečně hojit. Celkově jsem si všimla, že samice, které jsou na porod připravovány společně s pravidelnými dávkami výše zmíněného preparátu, jsou více klidné, aktivní a i při vyšším počtu mláďat méně unavené, nejsou na nich vidět známky „zdevastování“ mláďaty. Žádná rozježená srst, případný úbytek na váze a vystoupnutí kostí pod kůží, které je i přes kvalitní krmení běžné. Jak IR pomáhá, se můžete podívat přímo v referencích.

IR potkan

Informace uvedené výrobcem

IR (imunita a regenerace) je čistě přírodní, velmi šetrným, přesným a biotechnologicky poměrně náročným procesem získaný biopreparát – přípravek, se zřetelnými komplexními účinky na zdraví, pohodu a výživný stav zvířete. Kromě silných antioxidačních a protizánětlivých účinků disponuje IR především výrazným imunomodulačním efektem. To v praxi znamená navození SPRÁVNÉ – ADEKVÁTNÍ imunitní odezvy.

.

IR je vícesložkový preparát s chráněnou recepturou, jenž působí v komplexu na vícero úrovních. Hlavní komponenty produktu se skládají z extraktů biotechnologicky ošetřených složek z fermentovaných pšeničných klíčků (neobsahují lepek), dále speciálního druhu křehčených – fermentovaných (na rozdíl od běžně podávaných – např. pivovarských kvasnic v naprosto nevstřebatelné formě) kvasnic, s plně využitelným potenciálem B-komplexu a speciálního druhu sladkovodní řasy Spiruliny (neobsahuje jód), se silnější buněčnou stěnou, výrazně napomáhající docílení správné acidobazicity.

.

Autor: Kateřina Rážová
Foto: výrobce, část textu převzata z https://www.prozdravazvirata.cz/
Český klub potkanů z.s.

Czech Fancy Rat Club

czkp@email.cz

© 2013 - 2016

Všechna práva vyhrazena

webdesign: czgrafik.cz

programování webu: Lukáš Maleček (Dr.LuckyLuke)

Reklamní lišta poskytovatele prostoru: