Výsledky Jarního Potkana v Brně 2019 | CZKP
Český klub potkanů z.s.
Czech Fancy Rat Club


Partneři klubu:

  • logo_ckp_sponzori
  • jlp_baner
  • alavis_logo
  • happy_rats_sponzor
  • IonicCARE---logo-2014_barvy1_okno
  • animal_hope_baner
  • ratlove_baner
  • Časopis HAF&MŇAU
  • avicentra_web
  • candies-barva-prom
  • Versele-Laga_web
  • ImmuneRegen_logo_baner
  • Hulin_logo_web


Výsledky Jarního Potkana v Brně 2019

Chcete se dozvědět, jak Jarní Potkan v Brně dopadl a kdo si odnesl ocenění?
Tak to je tento článek právě pro vás!

Oficiální hlavní kategorie:

SlfL – Potkan self (bez kresby) světlé barvy
1. místo:  Garilla z Mouseville, Mgr. Jana Smejkalová
2. místo: Elsa Z planety Zubajda, Alena Vocelková
3. místo: Ceres of Navel, Michal Mottl

 

SlfD – Potkan self (bez kresby) tmavé barvy
1. místo: Chuligánka Z planety Zubajda, Alena Vocelková
2. místo: Lupita Lalawethika Iletis, Mgr. Jana Smejkalová
3. místo: Milia of Beautiful rats, Dagmar Šebková

 

St – Potkan stínovaný
1. místo: Xearatica z Mouseville, Ivana Gáliková
2. místo: Ilmarinen of Zirrael, Eliška Horáková
3. místo: Nachos of Beautiful rats, Eliška Horáková

 

Mrk – Potkan s kresbou (se znaky)
(účast v kategorii byla po absenci několika z nahlášených vystavovatelů velice nízká, bylo posuzovatelkou oceněno pouze jedno místo, s ohledem na kvalitu přihlášených zvířat udělila místo druhé)
1. místo: nebylo uděleno
2. místo: Bleška Royal Rat, Adéla Halíčková
3. místo: nebylo uděleno

 

Oficiální vedlejší kategorie:

Nejlepší uši dumbo
1. místo: Xearatica z Mouseville, Ivana Gáliková
2. místo: Bebešina Wonderrat, Mgr. Jana Smejkalová
3. místo: Oh my darling of Beautiful rats, Bc. Jana Posslová

 

Nejlepší uši standard
1. místo: Ilmarinen of Zirrael, Eliška Horáková
2. místo: Ceres of Navel, Michal Mottl
3. místo: Elgafar El Fuego, Monika Hynková

 

Nejlepší srst standard
1. místo: Xearatica z Mouseville, Ivana Gáliková
2. místo: Rarachus z Mauseville, Marta Převrátilová
3. místo: Elsa Z planety Zubajda, Alena Vocelková

 

Nejlepší srst velveteen/longhaired
1. místo: Enanthe El Fuego, Ing. Kateřina Maidlová
2. místo: Cedrik Ze Svahu, Bc. Jana Posslová
3. místo: Milia of Beautiful rats, Dagmar Šebková

 

Nejlepší srst rex/double rex
(s ohledem na nízkou účast zvířat s rex/double rex srstí byly dohromady posuzovány zvířata ze všech oficiálních i PET kategorií)
1. místo: Rambo of Beautiful rats, Dagmar Šebková
2. místo: Elgafar El Fuego, Monika Hynková
3. místo: nebylo uděleno

 

Absolutní vítězové oficiálních kategorií – „best in show“:

Betelné borec – nejlepší samec výstavy: Ilmarinen of Zirrael, Eliška Horáková
Betelná koc – nejlepší samice výstavy: Garilla z Mouseville, Mgr. Jana Smejkalová
Nejlepší potkan ČKP: 
Chuligánka z Planety Zubajda, Alena Vocelková

 

Hlavní kategorie PET:

MpetA – nejlepší samec PET A
1. místo: Jarkko Bubble Rats, Daniela Riedlová
2. místo: Rambo of Beautiful rats, Dagmar Šebková
3. místo: Christián Bubble Rats, Bc. Veronika Ščibrányová

 

FpetA – nejlepší samice PET A
1. místo: Light my Fire El Fuego, Daniela Riedlová
2. místo: Jasmínka Bubble Rats, Bc. Veronika Ščibrányová
3. místo: Zlatonka of Navel, Markéta Kučerová

 

MpetB – nejlepší samec PET B
1. místo: Chaon of Lavan, Daniela Riedlová
2. místo: Valor of Beautiful rats, Dagmar Šebková
3. místo: Gatsby Bubble Rats, Bc. Veronika Ščibrányová

 

FpetB – nejlepší samice PET B
1. místo: Raubířka Rachel Od Raubířů, Jan Smolík
2. místo: Thea of Beautiful rats, Nikola Tomášková
3. místo: Čapka REBAS, Michal Mottl

 

Vedlejší kategorie PET:

Nejlepší mazlík uši dumbo
1. místo: Raubířka Rachel Od Raubířů, Jan Smolík
2. místo: Popcorn of Beautiful rats, Dagmar Šebková
3. místo: Jarkko Bubble Rats, Daniela Riedlová

 

Nejlepší mazlík uši standard
1. místo: Gracia Z planety zubajda, Alena Vocelková
2. místo: Pray for Plagues, Nikola Tomášková
3. místo: nebylo uděleno 

 

Nejlepší mazlík srst standard
1. místo: Gracia Z planety zubajda, Alena Vocelková
2. místo: Jasmínka Bubble Rats, Bc. Veronika Ščibrányová
3. místo: Jarkko Bubble Rats, Daniela Riedlová

 

Nejlepší mazlík srst velveteen/longhaired
1. místo: Berwele od Pekelného Strážce, Ivana Gáliková
2. místo: Hermína od Pekelného Strážce, Šárka Klímová
3. místo: nebylo uděleno 

 

Absolutní vítěz kategorie PET:

Betelné mazel – nejlepší mazlík výstavy: Jarkko Bubble Rats, Daniela Riedlová

 

Speciální kategorie:

Brněnské sympoš – potkan SYMPATIE: Gabrielle de Linden Rats, Ivana Gáliková

 

Nejlepší chovatel ČKP: CHS Z Planety Zubajda, Alena Vocelková – průměr 93,8 b

 

Čestné ceny posuzovatelů:
Markéta Strejčková: 
Dárková – „chlupatá babča“, Šárka Klímová
Tamara Sýkorová: 
Enanthe El Fuego - „potkaní pankáč“, Ing. Kateřina Maidlová
Kateřina Rážová: 
Deimos El Fuego – „medvídek“, Andrea Olšarová

 

Nevýstavní ocenění:

Fotosoutěž:
1. místo: foto č. 2, Nikola Zborovská
2. místo: foto č. 10, Andrea Olšarová
3. místo: foto č. 9, Radim Graf

 

Agility – začátečníci:
1. místo: Zulejka of Navel, Markéta Kučerová
2. místo: Legendary Alison Brie, Markéta Kučerová
3. místo: Teryana Od Krisicy, Veronika Ščibrányová




Český klub potkanů z.s.

Czech Fancy Rat Club

czkp@email.cz

© 2013 - 2016

Všechna práva vyhrazena

webdesign: czgrafik.cz

programování webu: Lukáš Maleček (Dr.LuckyLuke)

Reklamní lišta poskytovatele prostoru: