Když onemocním | CZKP
Český klub potkanů z.s.
Czech Fancy Rat Club

Když onemocním

O sekci

Tato sekce je určena pro všechny potkanáře – laiky, kteří hledají kompletní informace o nemocích a jejich léčbě, používaných lécích a veterinářích zaměřujících se na léčbu potkanů.

Informace k léčbě jsou ověřeny a zkontrolovány veterinářkou.

Tato stránka nenabádá k podávání léčiv na předpis a chirurgickým úkonům, stránky mají pouze informativní charakter!

POKUD SI NEJSTE JISTÍ DIAGNÓZOU SVÉHO POTKANA NEBO SE JEHO ZDRAVOTNÍ STAV PO VAŠÍ DOMÁCÍ LÉČBĚ NELEPŠÍ, NAVŠTIVTE BEZ ODKLADU SVÉHO VETERINÁŘE!!

Struktura

 

Upozornění

Je zakázáno kopírovat a dále šířit jakékoli texty nebo fotografie z těchto stránek bez předchozího souhlasu autorů!! (viz následující)

Na obsah stránek se vztahují majetková a osobnostní autorská práva dle § 10 a násl. Autorského zákona, při jejichž porušení budou podniknuty příslušné právní kroky vyplývající z občanskoprávních a autorskoprávních předpisů, zejména nárokování náhrady škody, majetkové i nemajetkové újmy a vydání bezdůvodného obohacení.

Veškeré informace, které nejsou volně přístupné, jsou autorizované právoplatnými majiteli. Popřípadě se na ně vztahuje výjimka ve smyslu § 31 odst. 2, Autorského zákona (citace).

Tyto stránky mají pouze informativní charakter, nenabádají podávat zvířeti bez souhlasu odborně způsobilého veterinárního pracovníka veterinární léčiva a přípravky, s výjimkou přípravků, které jsou volně v prodeji, provádět krvavé zákroky a injekční aplikace, ve smyslu § 4 písmena i) Zákona č. 246/1992 Sb. na ochranu zvířat proti týrání, novelizovaný Zákonem č. 162/1993
Český klub potkanů z.s.

Czech Fancy Rat Club

czkp@email.cz

© 2013 - 2016

Všechna práva vyhrazena

webdesign: czgrafik.cz

programování webu: Lukáš Maleček (Dr.LuckyLuke)

Reklamní lišta poskytovatele prostoru: